Oznamy od 7. do 13. 10. 2024

Pondelok – Ružencovej Panny Márie
sv. omša nebude

Utorok

17.00 Hôrka: za zosnulého Viliama Šteineckera, Valériu, synov Jána a Jaroslava a nevestu Anku
18.00 Hrádok: za zosnulých Karola, Štefániu a rodičov z oboch strán

Streda
18.00 Lúka: poďakovanie za 90 rokov života s prosbou o zdravie a Božie požehnanie pre Oľgu Gajdošechovú

18.00 Hôrka: za zosnulých Margitu a Kolomana Kališových

18.00 Hrádok: za zosnulých z rodiny Starovičovej

sv. omša nebude

Nedeľa – 28. nedeľa v cezročnom období
8.00 Hôrka: za farnosť a farníkov
9.30 Lúka: za zosnulého Igora, Jána a mamu Máriu
11.00 Hrádok: za zosnulého Františka

Upratovanie v Hôrke: Andrea Uhlíková, Lenka Maráková, slávka Švecová, Alena Božiková, Jana Kopúnová; kvety: Dana Kopúnová

Upratovanie v Lúke: Mária Pistová, Mária Kadúcová, Natália Kraváriková, Renáta Brišková; kvety: Katarína Šprláková, Alojzia Gajdošechová

Upratovanie v Hrádku: Danka Barníková, Miriam Hajduchová, Peter Hajduch, Andrea Bolechová

Na pondelok (7. 10. ) vyzýva pápež František kresťanov, aby sme sa pridali ku dňu pôstu a modlitby za mier.

Púť do Butkova: odchod autobusu z Lúky (pred Chiranou) je o 8.15 hod. Tento autobus zoberie aj ľudí v Hôrke (na zastávkach autobusu). Odchod autobusu z Hrádku je 8.30 od kostola. Dobre sa obujte, primerane oblečte, zoberte si so sebou stravu a tekutiny. V Butkove prejdeme a pomodlíme sa krížovú cestu, budeme mať chvíľu na občerstvenie a prehliadku areálu. Platí, samozrejme, že tých, ktorí nevládzu absolvovať krížovú cestu, vyvezieme mikrobusom hore do svätyne.  O 12.30 bude sv. omša. Približne o 15.30 budeme odchádzať. Ak by ste ešte mali záujem, môžete sa pridať. Ak sa pridá rodina s deťmi, má to zadarmo.

V kostoloch si môžete zobrať prihlášky na 1. sv. prijímanie. Týka sa to tretiakov, ktorí chodia na náboženstvo a chodia pravidelne do kostola. Vyplnené prihlášky, prosím, doručiť na faru do 20. októbra.