Obnovenie bohoslužieb v našej farnosti

V nedeľu 10. 5. 2020 obnovujeme bohoslužby v našej farnosti. Po dlhom čase sa môžeme znova stretnúť, aby sme chválili i prosili Pána Boha. Sv. omše budú v bežných časoch, ale ešte stále v trochu zmenených podmienkach. To znamená: Budú pred kostolmi, teda pod holým nebom. Budú trochu kratšie. Je potrebné, aby sme pri nich zachovali bezpečnostné hygienické normy – teda aby sme mali rúškami zakryté nosy a ústa, dodržiavali dvojmetrové rozostupy (to sa netýka členov jednej rodiny), nepodávali si ruky, pokiaľ je to čo len trochu možné, aby sme prijímali na ruku.

Sv. omše budú slúžené na tieto úmysly:

8.00 Hôrka nad Váhom: za farnosť a farníkov

9.30 Lúka: za zosnulú Jozefínu a zomrelých z rodiny

11.00 Hrádok: poďakovanie za 80 rokov života a prosba o požehnanie pre jubilantku i celú rodinu

Verím, že vydržíme obmedzenia a s tým súvisiace nie ideálne podmienky. Ale verím, že budeme aj vďační za to, že sa môžeme opäť stretnúť, vidieť sa i počuť, započúvať sa i porozmýšľať nad Božím slovom, prijať posilu do svojich životov…