Oznamy od 15. do 21. 4. 2024

17.00 Hôrka: za zosnulého Dominika Šutovského a rodičov z obch strán
18.00 Hrádok: prosba o Božiu pomoc

Streda
18.00 Lúka: poďakovanie za dožitých 95 rokov p. Oľgy Pistovej a prosba o Božiu pomoc a zdravie pre celú rodinu

18.00 Hôrka: za zosnulú Müllerovú

18.00 Hrádok: prosba o dary Ducha

7.30 Lúka: poďakovanie za dožité roky (50ka) s prosbou o zdravie

Nedeľa – 4. veľkonočná nedeľa
8.00 Hôrka: za zosnulého Stanislava Marianka              (1. výročie úmrtia)
9.30 Lúka: za farnosť a farníkov
11.00 Hrádok: za zosnulú Vieru Petrovú

Upratovanie v Hôrke: Eva Jedličková st., Martina Jedličková, Elena Jedličová, Monika Jedličková, Alena Jedličková; kvety: Filoména Tangelmajerová

Upratovanie v Lúke: Mária Pistová, Natália Kraváriková, Renáta Brišková, Mária Kadúcová; kvety: Katarína Šprláková, Terézia Valaštínová, Alojzia Gajdošechová

Ø    Veľká prosba ohľadom upratovania v Lúke. Pomaly nám zo zoznamu na upratovanie prechádzajú ľudia zoznam nevládnych. Veľmi by sme potrebovali ľudí, ktorí sú ochotní pridať svoju ruku k dielu.

Upratovanie v Hrádku: Denisa Otrubná, Danka Šnáblová, Peter Kopún

Začína týždeň modlitieb za duchovné povolania.

Na budúcu nedeľu je zbierka na seminár. Vopred prijmite poďakovanie a nech to Pán Boh požehná.

V Hôrke už dlho hľadáme niekoho, kto by sa podujal na opravu našich dverí a okien. Nie je to jednoduché. Preto by som chcel poprosiť o brigádu na ktorej to skúsime spolu. Stretneme sa v sobotu o 9.00. Verím, že sa nám to spolu podarí urobiť.