Oznamy od 2. do 8. 10. 2023

Pondelok – sv. anjelov strážcov
sv. omša nebude

17.00 Hôrka: za zosnulého Františka a Vojtecha Letkových
18.00 Hrádok: za zosnulých rodičov, starých rodičov z oboch strá a zomrelých bratov

Streda – sv. Františka Assiského
18.00 Lúka: za zosnulých z rodiny Františka Gajdošecha

Štvrtok – sv. Faustíny Kowalskej
18.00 Hôrka: za zosnulého Jána a prosba o zdravie a Božie požehnanie pre jeho žijúcu rodinu

18.00 Hrádok: za zosnulého Juraja Rečku

Sobota – Ružencovej Panny Márie
7.30 Lúka: prosba o Božie požehnanie a pomoc pre rodinu
Nedeľa – 27. nedeľa v Cezročnom období
8.00 Hôrka: za zosnulého Rudolfa Hlaváča (10. výročie úmrtia), synov, nevestu a ostatných z rodiny
9.30 Lúka: za zosnulú Máriu Vöröšovú, synov Jána a Igora
11.00 Hrádok: za farnosť a farníkov
Ø    Upratovanie v Hôrke: Anna Nemcová, Zuzana Brázdovičová, Zuzana Benková, Adriana Holániová, Andrea Ušiaková;  kvety: Anna Müllerová

Ø    Upratovanie v Lúke: Petra Pániková, Anna Žišková, Emília Maďarová, Lýdia Hazdová; kvety: Anna Štipanitzová, Anna Pistová, Silvia Rendvanská

Ø    Pristúpiť k spovedi pred 1. piatkom môžete v stredu v Lúke, vo štvrtok v Hôrke a v piatok v Hrádku. Spovedanie začne vždy o 16-ej a potrvá do sv. omše.

Ø    Návštevy seniorov: v pondelok v Lúke, v utorok v Hôrke, v piatok v Hrádku.

Ø    Veľké poďakovanie patrí všetkým, ktorí pripravili poďakovanie za úrodu v Lúke. Všetkým, ktorí sa podelili o úrodu svojich záhrad, sponzorovi – teda Coop Jednote Senica, a všetkým, ktorí dlhé hodiny robil výzdobu v kostole. Nech vás za to všetko odmení Boh svojim požehnaním a radosť všetkých nás.

Ø    Ak ešte niekto chce prihlásiť svojho tretiaka k 1. sv. prijímaniu, môžete tak urobiť do budúcej nedele odovzdaním prihlášky.