Oznamy od 22. do 28. 11. 2021

17.00 Hôrka: za zosnulých Jozefa a Emíliu Némethyových a syna Jána
18.00 Hrádok: za zosnulého kňaza Jaroslava Špetku

Streda – sv. Ondreja Dung-Laka, kňaza a spoločníkov mučeníkov
17.30 Lúka: za zosnulých Annu Besedovú, synov Igora a Marcela, Andreu Spodňákovú a zomrelých z rodiny z oboch strán

17.30 Hôrka: prosba za spásu duše Miroslava a Branislava

17.30 Hrádok: za zosnulých z rodiny Zemkovej a Malej

7.30 Lúka: prosba o Božie požehnanie

Nedeľa – 1. adventná nedeľa
8.00 Hôrka: za farnosť a farníkov
9.30 Lúka: za zosnulých Helenu a Štefana Bednárových a rodičov z oboch strán
11.00 Hrádok: za zosnulých rodičov Zemkových a Polonských a ich deti

Upratovanie v Hôrke: Mária Bednárová, Katarína Zemková, Eva Krajčechová, Magdaléna Daňová; kvety: Oľga Brezulová

Upratovanie v Lúke: Oľga Klúčovská, Zuzana Kubicová, Mária Velgáňová, Mária Michalková; kvety: Anna Šprláková, Katarína Šprláková, Alojzia Gajdošechová

Budúcou nedeľou začína adventné obdobie. Pred sv. omšami posvätíme adventné vence.

Na budúcu nedeľu bude zbierka na charitu. Za všetky milodary prijmite vopred úprimné poďakovanie.

Pandemické opatrenie: na nedeľných sv. omšiach sa môžu zúčastniť len zaočkovaní ľudia a tí, ktorí prekonali covid (nie viac ako pred pol rokom). Je to veľmi nepríjemné pre nás všetkých, ale prijmime to ako náš príspevok k pokusu o spomalenie či zastavenie nákazy. Pre tých, ktorí zostanú pred kostolmi, sa bude podávať sv. prijímanie vonku. Vopred ďakujeme za pochopenie a prijatie tohto opatrenia.