Oznamy od 28. 3. do 3. 4. 2022

7.30 Lúka: prosba o zdravie a požehnanie pre švagrinú a brata

Nedeľa – 5.pôstna nedeľa
8.00 Hôrka: za farnosť a farníkov
9.30 Lúka: poďakovanie za prežité roky a prosba o Božiu pomoc a zdravie pre celú rodinu
11.00 Hrádok: za zosnulého Leopolda, Máriu a deti

Upratovanie v Hôrke: Silvia Hrušovská, Emília Gábová, Mariana Gajdošíková, Martina Kališová; kvety: Božena Kopúnová

Upratovanie v Lúke: Mária Ševčíková, Silvia Gajdošíková, Mariana Štipanitzová, Silvia Richterová; kvety: Zdenka Zemková, Angela Riháčková

So zmenou času na letný sa menia aj termíny sv. omší v stredu, vo štvrtok a v piatok. Sv. omše budú o 18.00 hod.

Spoveď k 1. piatku: v stredu v Lúke, vo štvrtok v Hôrke a v piatok v Hrádku – vždy od 16.00 do večernej sv. omše.

Starších a chorých ľudí navštívim v pondelok v Lúke, v utorok v Hôrke a v piatok v Hrádku. Ak chcete prihlásiť niekoho, ku komu nechodievam v prvopiatkové týždne, môžete tak urobiť v sakristii alebo na fare.

Spoločná spoveď pred Veľkou nocou bude 9. (Lúka a Hrádok) a 10. 4. (Hôrka). Spovedníkov bude menej a čas ešte upresníme, ale táto možnosť bude.

Veľmi srdečne ďakujem všetkým, ktorí sa zúčastnili brigád na cintoríne v Hrádku pri čistení okolo plota. Urobili veľký kus roboty pre nás všetkých. Veľká vďaka a vážim si to.

V nedeľu bude opäť zbierka na pomoc obetiam konfliktu na Ukrajine. Ak sa rozhodnete prispieť, nech vám to odplatí Dobrý Boh svojou priazňou.