Oznamy od 6. do 12. 9. 2021

Streda – Narodenie Preblahoslaenej Panny Márie

Nedeľa – 23. nedeľa v cezročnom období
8.00 Hôrka: za zosnulých Jána a Máriu Kuckových a syna Jozefa
9.30 Lúka: poďakovanie za dožité roky a prosba za Božie požehanie pre celú rodinu
11.00 Hrádok: za farnosť a farníkov

Kvety v Hôrke: Janka Kováčová
Upratovanie v Lúke: Oľga Klúčovská, Zuzana Kubicová, Mária Velgáňová, Mária Michalková, kvety: Anna Šprláková, Katarína Šprláková, Alojzia Gajdošechová
Upratovanie v Hrádku: Denisa Otrubná, Danka Šnáblová, Peter Kopún

Od pondelka je náš okres z hľadiska corona – pandémie v oranžovej farbe. Z toho pre nás vyplýva, že by sme mali mať zoznam účastníkov, ktorí sú na bohoslužbe. Chcem vás všetkých preto poprosiť o zhovievavosť – pri vstupe do kostola budeme zapisovať účastníkov. Nie je to príjemné ani pre nás, ale urobme, čo urobiť treba. Tiež pripomínam dodržiavanie rozostupov aj pri sv. prijímaní, podľa možnosti aj pri sedení, dezinfekciu rúk, nepodávanie si rúk.

Vzhľadom na pandemickú situáciu, opäť budeme sv. omše vysielať aj cez internet. Bude to sv. omša z Hrádku o 11.00 hod. Prístup môžete získať cez farskú stránku, alebo priamo cez Youtobe.