Oznamy od 4. do 10. 12. 2023

sv. omša nebude

Štvrtok- sv. Ambróza, biskupa a učiteľa Cirkvi
18.00 Hôrka: za zosnulých z rodiny Krajčíkovej a Hornáčkovej

Piatok – Nepoškvrnené počatie Panny Márie (zasvätený sviatok)
17.00 Lúka: za zosnulého Pavla Kusovského a sestru Evu
18.00 Hrádok: za zosnulých Mikuláša, Hedvigu, Jozefa a ostatných z rodiny

Sobota
7.30 Lúka: za zosnulých Cecíliu, Vojtecha, Jozefa a ostatných zomrelých z rodiny
Nedeľa – 2. adventná nedeľa
8.00 Hôrka: za zosnulého Antona Kopúna a ostatných zomrelých z rodiny
9.30 Lúka: za zosnulých Karola, Máriu a deti
11.00 Hrádok: za farnosť a farníkov
Upratovanie v Hôrke: Eva Jedličková str., Martina Jedličková, Elena Jedličková, Monika Jedličková, Alena Jedličková;  kvety: Marta Uhlíková

Upratovanie v Lúke: Mária Ábelová, Kristína Ábelová, Katarína Turovská, Zuzana Buroňová, Marta Gajdošechová; kvety: Eva Sládková, Mária Miklášová

Upratovanie v Hrádku: Lenka Masárová, Stanislava Masárová, Zuzana Gajdošechová

V piatok je zasvätený (prikázaný) sviatok. Sv. omša vo štvrtok v Hôrke bude s platnosťou naň.

V piatok po sv. omši pozývam predovšetkým deti. Mikuláš sa v tomto roku rozhodol nielen rozdať sladkosti, ale im aj zahrať kratučké divadelné predstavenie. Pozvanie patrí predovšetkým deťom, ale nie len. Pozvaní sme všetci a tešíme sa na vás.

V Lúke a Hôrke nám Mikuláš tiež niečo nechal. Deti to dostanú na konci nedeľných sv. omší.

V sobotu je možnosť pristúpiť k vianočnej sv. spovedi. Spovedať sa bude vo všetkých našich kostoloch v čase od 10.00 do 11.30 hod. Všetkým prajem možnosť stíšenia sa a očistenia svojej duše.

V nedeľu 10. 12. 2023 o 14.00 hod. srdečne pozývame na adventný koncert v kostole v Hrádku. Vystúpi Zbor slovenských učiteliek Ozvena. Už sme raz mali možnosť ich počuť a tak môžeme dopredu sľúbiť krásny hudobný zážitok. Nech aj toto obohatí náš adventný čas.