Oznamy od 4. do 10. 4. 2022

sv. omša nebude

17.00 Hôrka: za zosnulú Máriu Vernerovú (1. výročie úmrtia)
18.00 Hrádok: za zosnulého Pavla Šnábla

18.00 Lúka: za zosnulého Jána

18.00 Hôrka: prosba o Božiu ochranu

18.00 Hrádok: prosba o Božie požehnanie pre rodinu

7.30 Lúka: za zosnulých rodičov Jána a Annu Kováčikových

Nedeľa – Nedeľa utrpenia Pána – Kvetná nedeľa
8.00 Hôrka: za zosnulého Jozefa Majerníka
9.30 Lúka: za zosnulých Alojza, Eleonóru, a starých rodičov Zemanikových a Adamcových
11.00 Hrádok: za farnosť a farníkov

Upratovanie v Hôrke: Katarína Kališová, Michaela Šedivá, Radka Kajanová, Lívia Jedličková; kvety: Alexandra Jedličková

Upratovanie v Lúke: Mária Pistová, Mária Kadúc, Natália Kraváriková, Renáta Brišková; kvety: Helena Pavlusová, Terézia Valaštínová

Upratovanie v Hrádku: Iveta Šteklová, Veronika Kutajová, Monika Benáková, Danka Beňová

V piatok v Hrádku bude o 17.25 detská krížová cesta. Srdečne pozývam tak deti, ako aj ostatných.

Tzv. spoločná sv. spoveď bude v Lúke v sobotu od 13.30 do 15.00 hod. V sobotu bude tiež v Hrádku od 15.30 do 16.30 hod. V Hôrke to bude v nedeľu od 14.00 do 15.30 hod. Využiť môžete stále aj spovedania pred sv. omšami v stredu, vo štvrtok a v piatok – od 17.15 do sv. omše.

Pri vstupoch do kostolov sú prihlášky ku sviatosti birmovania. Prihlásiť sa môžu deviataci, ôsmaci a siedmaci. Prosím, aby sa prihlasovali deti, ktoré sú ochotné chodiť do kostola a aktívne sa zúčastniť príprav. Teda tí a z tých rodín, ktorým záleží na kresťanských postojoch.