Oznamy od 6. do 12. 12. 2021

Pondelok – sv. Mikuláša, biskupa
prosba o zdravie a pomoc v chorobe

Utorok – sv. Ambróza, biskupa a učiteľa cirkvi
za zosnulých Michala Ondreičku, Antona a Alojziu

Streda – Nepoškvrnené počatie Panny Márie (prikázaný sviatok)
18.00 Hrádok: (on line) za zosnulého Mariana Kajana a rodičov Jozefa a Annu

za zosnulého Jána Hriadela a vnuka Janka

za zosnulých rodičov Kočišových, Vernerových a ich deti

prosba o Božie požehnanie a pomoc

Nedeľa – 3. adventná nedeľa
11.00 Hrádok (on line)
– za zosnulých Karola a Valériu Šnáblových
– prosba o Božie požehnanie pre celú rodinu
– za ľud vo farnosti

Ako všetci vieme, kvôli pandémii sú zrušené verejné bohoslužby.

Sv. omšu z Hrádku o 11.00 budeme pravidelne prenášať cez internet – pre tých, ktorí si chcú aj v týchto časoch zachovať spojenie s farnosťou. Tentoraz aj v stredu o 18.00 hod. – keďže je sviatok.

Sv. omše, ktoré ste si objednali, budem slúžiť v súkromí. Ale ak by sa chcel niekto dohodnúť na účasti na svojej sv. omši a ak by išlo o „jednu bublinu“ – teda o ľudí, ktorí sú v nepretržitom blízkom kontakte – môžeme sa dohodnúť na tom, aby boli prítomní na sv. omši. V takom prípade je potrebné, aby ste sa so mnou skontaktovali a aby sme sa dohodli.

V nedele bude možnosť pristúpiť k sv. prijímaniu: o 9.00 hod. v Hôrke, o 9.30 v Lúke, o 10.00 v Hrádku.

Vianoce sa blížia. Nevieme, aké budú možnosti. Ale mať upratané v duši môžeme. Preto budem spovedať v stredu v Lúke, vo štvrtok v Hôrke a v piatok v Hrádku (v sakristii kostola). Vždy od 16.30 do 17.30. Po pol hodine spovedania a na konci bude možnosť pristúpiť k sv. prijímaniu.

Upratovanie v Hôrke: p. Mária Bednárová, p. Katarína Zemková, p. Eva Krajčechová, p. Magdaléna Daňová.