Oznamy od 9. do 15. 9. 2024

17.00 Hôrka: za zosnulého Vojtecha a Františka Letkových

18.00 Lúka: za zosnulého Františka a Lindu

Štvrtok
18.00 Hôrka: poďakovanie s prosbou o zdravie, Božiu pomoc a ochranu Matky Božej pre rodinu

Piatok – sv. Jána Zlatoústeho, biskupa a učiteľa Cirkvi
18.00 Hrádok: za zosnulú Mariku

Sobota – Povýšenie Svätého Kríža
7.30 Lúka: poďakovanie za prežité roky
14.30 Hrádok – sobášny obrad: Peter Hlaváč a Kristína Striežencová

Nedeľa – Sedembolestnej Panny Márie, patrónky Slovenska
8.00 Hôrka: za zosnulého Eduarda, Jolanu, syna Paľka Gondárových
9.30 Lúka: za farnosť a farníkov
11.00 Hrádok: prosba o zdravie a Božiu pomoc pre Jonáša

Upratovanie v Hôrke: Eva Jedličková st., Martina Jedličková, Elena Jedličková, Monika Jedličková, Alena Jedličková; kvety: Janka Kováčová

Upratovanie v Lúke: Alena Bednárová, Barbora Tonhajzerová, Janka Atalovičová, Bernardína Lacková; kvety: Veronika Čuvalová, Elka Gajdošechová, Danica Palkovičová

Upratovanie v Hrádku: Vilma Ocetová, Jana Ondríková, Danka Beňová

V utorok doobeda bude v Hrádku rekolekcia kňazov novomestského dekanátu. Začína sa verejnou sv. omšou. Ak sa na nej zúčastníte, bude nám cťou.

V nedeľu na sviatok Sedembolestnej Panny Márie budú bude v Lúke hodová slávnosť. Po sv. omši sme pozvaní na kultúrny program, ktorý bude obsahovať prezentáciu krojov z regiónu, prezentáciu trofejí, ručných prác našich občanov, hudbu v podaní DH Modrovanka a Legendy Slávnych Maroša Bangu, tiež občerstvenie a atrakcie pre deti. Bližšie informácie nájdete na nástenkách a na internetovej stránke farnosti. Pozvaní sú všetci, ktorí majú záujem stretnúť sa.