Oznamy od 1. do 7. 1. 2024

Pondelok – Slávnosť Panny Márie Bohorodičky, Nový rok (zasvätený sviatok)
8.00 Hôrka: prosba o Božie milosti pre občanov Hôrky
9.30 Lúka: poďakovanie za 70 rokov života
11.00 Hrádok: za zosnulú Brigitu Šteklovú

sv. omša nebude

Sobota – Zjavenie Pána (zasvätený sviatok)

8.00 Hôrka: prosba za kňazov našej farnosti
9.30 Lúka: za zosnulú Máriu Borikovú
11.00  Hrádok: za zosnulú Antóniu Hlatkú
Nedeľa – Krst Pána
8.00 Hôrka: za zosnulého Jozefa, Gabrielu a zomrelých z rodiny Gábovičovej
9.30 Lúka: za farnosť a farníkov
11.00 Hrádok: za zosnulých z rodiny Ševčekovej, Šteklovej a Cibulkovej

Upratovanie v Hôrke: Andrea Uhlíková, Lenka Maráková, Slávka Švecová, Alena Božiková, Jana Kopúnová;  kvety: Jozefína Ondreičková

Upratovanie v Lúke: Danka Stanová, Jana Kusovská, Elena Godálová, Jozefína Sevaldová, ; kvety: Viera Harmadyová, Jarmila Štefancová

Upratovanie v Hrádku: Barbora Opetová, Silvia Šprochová, Romana Grófová, Miriam Dominová

Koledníci Dobrej noviny vykoledovali 512 €. Patrí im veľká vďaka, rovnako ako všetkým, ktorí ich vpustili do svojich príbytkov a podporili tým deti v Južnom Sudáne. Svoju koledu nám predvedú na Troch kráľov po s. omši.

Vo finačne náročnej situácii si veľmi vážime, že ste v uplynulom roku podporili farnosť sponzorskými daťmi. Bolo to od 5, cez 50, cez 1000, až po 5000 €. Veľmi to pomohlo. Ďakujeme.

Veľké poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa staráte o chod farnosti. Kostolníci, organista a organistky, speváci, lektori, miništranti, kvetinárky, práčky obrusov, technickí pomocníci…. Zvlášť patrí vďaka všetkým, ktorí upratujete kostoly. Za zmienku a poďakovanie stojí, že v Hôrke sme museli riešiť strechu (a ešte ju budeme musieť riešiť). Tu patrí samostatné poďakovanie p. starostovi p. Jankovi Dujkovi a Michalovi Starovičovi. V Lúke sme robili opravu pretekajúcich okien. Tu patrí vďaka p. Jaroslavovi Pistovi. Robil práce, ktoré nechce robiť žiadna firma. Ale poďakovanie patrí aj ženám, ktoré organizovali výstavu a súťaž ruží, Poďakovanie za úrodu. V Hrádku sa podarilo  v spolupráci s Obcou urobiť nové obradné miesto na pohreby. Vďaka patrí starostovi p. Ing. Rastislavovi Beňovi. Tiež patrí vďaka tým, ktorí pomáhali pri organizácii Noci kostolov, adventného a vianočného koncertu, mikulášskeho divadielka detí. A všetkým, ktorí pomáhali aj na fare.