Oznamy od 11. do 17. 3. 2024

8.00 Hôrka: za farnosť a farníkov
9.30 Lúka: za zosnulých Veroniku, Jána, syna Jozefa a rodičov z oboch strán
11.00 Hrádok: za zosnulú Annu Pavlusovú (r. Zajacovú) a Jozefa Pavlusa
Upratovanie v Hôrke: Jana Kucejová, Lenka Dychová, Miroslava Marianková, Janka Dominová, Mária Benáková; kvety: Mária Adamčíková

Upratovanie v Lúke: Mária Velgáňová, Marta Krajčiová, Alena Starovičová, Jana Kučeráková; kvety: Jozefína Kotulová, Helena Ištoková

Upratovanie v Hrádku: rodina Siváková

Aj v tomto týždni sa pomodlíme krížovú cestu.  Bude to v stredu, vo štvrtok a v piatok 35 minút pred sv. omšami, teda 17.25.

V sobotu máme možnosť spovede s viacerými spovedníkmi. Spovedať budeme vo všetkých našich kostoloch. Začneme od 10.00 hod. do 11.30 hod. Verím, že to bude čas obnovy a duchovnej vzpruhy pre mnohých z nás.

V nedeľu bude v našich kostoloch zbierka na pomoc prenasledovaným kresťanom a utečencom. Ak sa rozhodnete prispieť, vopred vám patrí veľká vďaka.