Oznamy od 19. do 25. 12. 2022

sv. omša nebude

Utorok
17.00 Hôrka: za zosnulých Jozefínu a Jozefa Ševcechových, rodičov oboch strán a Mária Krajčiovú
18.00 Hrádok: za zosnulého Pavla

Streda
17.30 Lúka: za zosnulých manželov Viliama a Evku a zomrelých z rodiny Stanovej a Kirkovej

17.30 Hôrka: za zosnulých Augustína, Ľudmilu a dcéru Martu Kopúnových

17.30 Hrádok: prosba o Božiu pomoc

Sobota – Narodenie Pána – vigília
16.00 Lúka: prosba o pokoj, úctu, súdržnosť a lásku v rodinách
24.00 Hrádok: za mier vo svete

Nedeľa – Narodenie Pána
8.00 Hôrka: za zosnulého Petra Godála
9.30 Lúka: za farnosť a farníkov
11.00 Hrádok: za zosnulých rodičov Pavlovičových, rodičov Jamborových, manžela Jozefa a švagrinú Janku

Upratovanie v Hôrke: Veronika Gondárová, Janka Ondreičková, Eva Turovská, Lenka Maráková; kvety: Mária Pastíriková

Upratovanie v Lúke: Mária Velgáňová, Marta Krajčiová, Alena Starovičová, Jana Kučeráková; kvety: Oľga Gajdošechová, Helena Ištoková, Jozefína Kotulová

Pred Vianocami navštívim ešte našich seniorov. V pondelok to bude v Lúke, v utorok v Hôrke a v stredu v Hrádku.

V stredu, štvrtok a v piatok bude ešte – od 16.45 do sv. omše – možnosť pristúpiť k sv. spovedi.

Hrádocké deti by chceli ísť v tomto roku koledovať. Bude to v nedeľu Narodenia Pána popoludní. Majú pripravených niekoľko pekných kolied. Kto by ste chceli ich prijať, prosíme, aby ste sa zapísali do zoznamu pod chórusom. Výnos s koledy pôjde pre Dobrú novinu.

Vopred pozývame – aby ste si mohli zorganizovať svoj časový hrmonogram – na vianočný koncert, ktorý bude na sviatok sv. Štefana v Hrádku. Bližšie informácie uverejníme na budúcu nedeľu.