Oznamy od 23. 5. do 29. 5. 2022

18.00 Hrádok: za zosnulých Viktóriu, Imricha a Zuzanu Kováčových

7.30 Lúka: za zosnulých Jozefa Krajčecha a Martu, Františka a Lindu

Nedeľa – 7. veľkonočná nedeľa
8.00 Hôrka: za zosnulých Jána a Annu Pastírikových a ostatných zomrelých z rodiny
9.30 Lúka: za farnosť a farníkov
11.00 Hrádok: za prvoprijímajúce deti a ich rodiny

Upratovanie v Hôrke: Terézia Pristachová, Mária Šutovská, Valéria Nedbalová, Gabriela Nedbalová; kvety: Anna Nedbalová

Upratovanie v Lúke: Petra Pániková, Anna Žišková, Mária Kostolníková, Emília Maďarová; kvety: Anna Štipanitzová, Anna Pistová, Silvia Rendvanská

Vo štvrtok je zasvätený sviatok Nanebovstúpenia Pána. V stredu je sv. omša v Lúke s platnosťou na tento sviatok.

V týždni od pondelka sa budeme stretávať s prvoprijímajúcimi na nácvikoch. Začneme už pondelok vo farskom kostole o 19.00 hod.

Spoveď detí a ich rodinných príslušníkov bude v piatok od 16.00 hod. vo farskom kostole v Hrádku

Prosíme tých, ktorí si v nedeľu vedia zvoliť inú sv. omšu ako 11-tu, keby túto možnosť využili a priestor v kostole – aspoň prvú časť lavíc – nechali rodinám prvoprijímajúcich. A vopred za to ďakujeme.