Oznamy od 5. do 11. 6. 2023

Pondelok – sv. Bonifáca, biskupa a mučeníka
sv. omša nebude

17.00 Hôrka: za zosnulého Gejzu Godála a syna Petra

Streda (sv. omša s platnosťou na sviatok Najsv. Kristovho Tela a Krvi)
18.00 Hrádok: za zosnulú Evu Vlnkovú

Štvrtok – Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi (zasvätený sviatok)
17.00 Hôrka: za zosnulých Jozefínu, Jána, syna Milana a dcéru Violu Michalkových
18.00 Lúka: poďakovanie a prosba o zdravie a Božie milosti pre rodinu

Piatok
18.00 Hrádok: poďakovanie za dožité roky s prosbou o Božiu pomoc a požehnanie pre Antóniu

7.30 Lúka: poďakovanie a prosba o Božie dobrodenia

Nedeľa – 10. nedeľa v cezročnom období
8.00 Hôrka: za zosnulých Gejzu a Oľgu Chlebanových
9.30 Lúka: za farnosť a farníkov
11.00 Hrádok: za zosnulých Helenu a Róberta

Upratovanie v Hôrke: – s prosbou aj o umytie okien: Anna Nemcová, Zuzana Brázdovičová, Zuzana Benková, Adriana Holániová, Andrea Ušiaková, Eva Turovská, Denisa Némethyová, Michaela Nedbalová; kvety: Anna Božiková

Upratovanie v Lúke: Mária Velgáňová, Marta Krajšiová, Alena Starovičová, Jana Kučeráková; kvety: Jozefína Kotulová, Helena Ištoková

Upratovanie v Hrádku: Denisa Otrubná, Danka Šnáblová, Peter Kopún

Ešte raz chcem srdečne poďakovať všetkým, ktorí ste spolupracovali na Noci kostolov a vytvorili ste tak pekné stretnutie.

Prijmite pozvanie na sobotu v Lúke, kde bude už tradičná súťaž ručí. Bude to popoludní a presnejší program zverejneníme na webovej stránke farnosti v priebehu týždňa.

Vo štvrtok je zasvätený sviatok Božieho Tela. Z toho dôvodu sú trochu zmenené dni a časy sv. omší. Omša v stredu v Hrádku je s platnosťou na sviatok. Vo štvrtok v Lúke zakončíme sv. omšu procesiou v areáli kostola. Nedeľná sv. omša v Hrádku bude zakončená len s procesiou cez kostol a vynesením požehnania pred dvere kostola.