Oznamy od 15. do 21. 5. 2023

17.00 Hôrka: za zosnulého Jána Némethyho, rodičov a Annu Pitoňákovú
18.00 Hrádok: za zosnulú Elenu

18.00 Lúka: za zosnulú Annu Juričkovú

Štvrtok – Nanebovstúpenie Pána (zasvätený sviatok)
17.00 Hrádok: za farnosť a farníkov
18.00 Hôrka: za zosnulých Kolomana, Margitu a rodičov Kališových

18.00 Hrádok: za zosnulého Ota Lintnera (30. výročie úmrtia)

7.30 Lúka: za zosnulú Annu Šprlákovú

Nedeľa – 7. veľkonočná nedeľa
8.00 Hôrka: za zosnulú Elenu Trebatickú a Jozefa
9.30 Lúka: za farnosť a farníkov
11.00 Hrádok: prosba o požehnanie pre prvoprijímajúce deti a ich rodiny

Upratovanie v Hôrke: Andrea Uhlíková, Lenka Maráková, Slávka Švecová, Alena Božiková; kvety: Filoména Tangelmajerová

Upratovanie v Lúke: Mária Pistová, Natália Kraváriková, Renáta Brišková, Mária Kaducová; kvety: Katarína Šprláková, Alojzia Gajdošechová

Chcem srdečne poďakovať rodičom prvoprijímajúcich detí za upratanie farského kostola a areálu okolo neho.

V nedeľu máme slávnosť prvého sv. prijímania. Nácviky detí budú v pondelok, utorok, stredu (a ak bude treba, tak aj vo štvrtok) o 19.00 v kostole v Hrádku. V tomto roku máme výnimočne veľa detí. Preto by som chcel poprosiť tých, ktorí môžu zvoliť inú možnosť sv. omše, aby tak urobili. Spovedanie detí a ich rodinných príslušníkov bude v piatok od 16.00 do sv. omše. Ale starší môžete využiť aj možnosť v Lúke v stredu od 17.30 a v Hôrke vo štvrtok od od 17.45, prípadne po sv. omši. V kostole v Hrádku prosíme o rešpektovanie, že prvých 6 lavíc na obch stranách je vyhradených pre rodičov a rodinných príslušníkov prvoprijímajúcich. Pred kostolom budú lavičky a tiež zabezpečené ozvučenie. Vopred ďakujemem za pochopenie.

Vo štvrtok je zasvätený sviatok. Omša v stredu v Lúke je s platnosťou naň.

Na budúcu nedeľu bude zbierka na katolícke masmédiá. Ak sa rozhodnete prispieť, patrí vám vopred srdečné poďakovanie.

Ak sa by niekto chcel zúčastniť púte na vrch Butkov v sobotu 17. 6., môže sa prihlásiť u p. Maďarovej alebo na fare.