Oznamy od 18. do 24. 12. 2023

18.00 Hrádok: za zosnulého Pavla Šnábla

18.00 Lúka: prosba o Božiu pomoc a požehnanie pre rodinu

Štvrtok
18.00 Hôrka: za zosnulú Emíliu Gonovú, Jozefa Božíka a starých rodičov Balšanových

18.00 Hrádok: za zosnulých Máriu a Jozefa Mičových

7.30 Lúka: za zosnulých Helenu a Štefana Bednárových a zomrelých súrodencov

Nedeľa – 4. adventná nedeľa
8.00 Hôrka: za farnosť a farníkov
9.30 Lúka: za zosnulú Annu Šprlákovú
11.00 Hrádok: za zosnulých Karola a Valériu Šnáblových

Predvečer Pánovho narodenia
16.00 Lúka: prosba o požehnanie našich rodín
24.00 Hrádok: prosba o mier vo svete

Upratovanie v Hôrke: Eva Gondárová, Lucia Konečníková, Janka Trebatická, Veronika Gondárová, Janka Ondreičková;  kvety: Mária Kopúnová

Upratovanie v Lúke: Mária Ševčíková, Silvia Gajdošíková, Mariana Štipanitzová; kvety: Helena Pavlusová, Terézia Valaštinová

Upratovanie v Hrádku: Gretka Kadlecová, Soňa Košťálová, Marta Kutajová

Ak by niekto potreboval, v stredu, štvrtok a v piatok bude ešte pol hodiny pred sv. omšou možnosť pristúpiť k sv. spovedi.

V tieto dni (streda, štvrtok a piatok) bude pri sv. omšiach možnosť prijať pomazanie chorých. Je to pre ľudí, ktorí sú v ohrození života (kvôli chorobám či veku a slabosti), je po posilnenie na ich ceste. Podmienkou je byť po sv. spovedi (stačí aj pred dvoma týždňami) a prijať pri sv. omši aj eucharistiu.

V pondelok v Lúke, v utorok v Hôrke a v piatok v Hrádku prinesiem sv. prijímanie prvopiatkovým seniorom.

V Hrádku vzadu v kostole je možnosť zapísať sa na prijatie koledníkov Dobrej noviny. Koledníci sa vydajú na svoju cestu 25. 12. 2023 v poobedných hodinách.